BackBack

SET EMBELSIRE PORCELANI 7 COPE/ D20/27 'FLOWERS' /CODE 3-60-957-0011

Lek 13,400 Lek 9,380

SET EMBELSIRE PORCELANI  7 COPE/ D20/27 'FLOWERS' / CODE 3-60-957-0011 1 PJATANCE 27 CM 6 PJATA EMBELSIRE  20 CM

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET EMBELSIRE PORCELANI  7 COPE/ D20/27 'FLOWERS' /

CODE 3-60-957-0011

1 PJATANCE 27 CM

6 PJATA EMBELSIRE  20 CM

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.