BackBack

SET EMBELSIRE 6PCS "POISENTIA"/CODE 06.241.18

Lek 4,200 Lek 3,360

SET EMBELSIRE 6PCS POISENTIA/ CODE 06.241.18

Përshkrimi i Produktit

SET EMBELSIRE 6PCS POISENTIA/

CODE 06.241.18


Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.