BackBack

SET DERRASE AKACIE ME THIKE BREAD KNIFE/CUTT BOARD ACACIA 2PCS/CODE 01.00.203

Lek 3,800 Lek 2,660

SET DERRASE AKACIE ME THIKE  BREAD KNIFE/CUTT BOARD ACACIA 2PCS/ CODE 01.00.203

Nxito, ka vetëm 9 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET DERRASE AKACIE ME THIKE  BREAD KNIFE/CUTT BOARD ACACIA 2PCS/

CODE 01.00.203

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.