BackBack

SET CAJI 9 PCS TRIC PLATIN/CODE 35.001.31PL

Lek 15,900 Lek 12,720

SET CAJI 9 PCS TRIC PLATIN/ CODE 35.001.31PL

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET CAJI 9 PCS TRIC PLATIN/

CODE 35.001.31PL

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.