BackBack

SET CAJI 9 PCS NAGOYA PLATINE /CODE 50.001.31PL

Lek 15,100 Lek 12,080

SET CAJI 9 PCS NAGOYA PLATINE / CODE 50.001.31PL

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET CAJI 9 PCS NAGOYA PLATINE /

CODE 50.001.31PL

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.