BackBack

Set Caji 15PCS POLO WHITE/CODE 34.000.31

Lek 10,900 Lek 7,630

Set Caji 15PCS POLO WHITE/ CODE 34.000.31 6 FILXHANE CAJI 200 CC 6 PJATEZA  1 CAJNIK 1 MBAJTESE SHEQERI 1 MBAJTESE QUMESHTI 

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

Set Caji 15PCS POLO WHITE/

CODE 34.000.31

6 FILXHANE CAJI 200 CC

6 PJATEZA 

1 CAJNIK

1 MBAJTESE SHEQERI

1 MBAJTESE QUMESHTI 

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.