BackBack

SET CAJI9 COPE IVONA PLATINE/CODE 36.001.31PL

Lek 14,400 Lek 11,520

SET CAJI 9 COPE IVONA PLATINE/ CODE 36.001.31PL 6 FILXHANE CAJI 200 CC 6 PJATEZA  1 CAJNIK 1 MBAJTESE SHEQERI 1 MBAJTESE QUMESHTI 

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET CAJI 9 COPE IVONA PLATINE/

CODE 36.001.31PL

6 FILXHANE CAJI 200 CC

6 PJATEZA 

1 CAJNIK

1 MBAJTESE SHEQERI

1 MBAJTESE QUMESHTI 

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.