BackBack

SET 6 PJATE EMBELSIRE TIFFANY WHITE 6 COPE 21CM/CODE RSW103K6

Lek 3,600 Lek 2,880

SET 6 PJATE EMBELSIRE TIFFANY 6 COPE 21CM/ CODE RSW103K6

Përshkrimi i Produktit

SET 6 PJATE EMBELSIRE TIFFANY 6 COPE 21CM/

CODE RSW103K6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.