BackBack

SET 6 PJATE EMBELSIRE B/"CHLOE" 20CM/CODE RRD203K6

Lek 3,400 Lek 1,700

SET 6 PJATE EMBELSIRE B/"CHLOE" 20CM/ CODE RRD203K6

Nxito, ka vetëm 4 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET 6 PJATE EMBELSIRE B/"CHLOE" 20CM/

CODE RRD203K6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.