BackBack

SET/6 GOTE LINKA LONG DRINK 500CC PURPLE H: 15 D: 5CM/CODE SP420415K6V

Lek 2,400 Lek 1,920

SET/6 GOTE LINKA LONG DRINK 500CC PURPLE H: 15 D: 5CM/ CODE SP420415K6V

Nxito, ka vetëm 4 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET/6 GOTE LINKA LONG DRINK 500CC PURPLE H: 15 D: 5CM/

CODE SP420415K6V

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.