BackBack

SET /6 GOTE LENGJE LONG DRINK GLASS PLATINE 470CC/CODE RAB125K6

Lek 7,000 Lek 4,900

SET /6 GOTE LENGJE LONG DRINK GLASS PLATINE 470CC/ CODE RAB125K6

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET /6 GOTE LENGJE LONG DRINK GLASS PLATINE 470CC/

CODE RAB125K6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.