BackBack

SET/6 GOTA MARTINI CASABLANCA V-LINE 250CC 10.9x17.7CM. CODE CAM44335

Lek 3,800 Lek 2,660

SET/6 GOTA MARTINI CASABLANCA V-LINE  250CC 10.9x17.7CM. CODE CAM44335

Nxito, ka vetëm 4 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET/6 GOTA MARTINI CASABLANCA V-LINE  250CC 10.9x17.7CM.

CODE CAM44335

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.