BackBack

SET /6 GOTA LENGJE LD 470CC 7X14,5CM/CODE RAB443K6

Lek 5,000 Lek 3,500

SET /6 GOTA LENGJE LD 470CC 7X14,5CM/ CODE RAB443K6

Nxito, ka vetëm 4 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET /6 GOTA LENGJE LD 470CC 7X14,5CM/

CODE RAB443K6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.