BackBack

SET/6 FILXHAN/PJATEZ CAJI LEAVES/CODE SET42.264.16

Lek 9,100 Lek 7,280

SET/6 FILXHAN/PJATEZ CAJI LEAVES/ CODE SET42.264.16 6 COPE FILXHANE  6 COPE PJATEZA

Nxito, ka vetëm 5 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET/6 FILXHAN/PJATEZ CAJI LEAVES/

CODE SET42.264.16

6 COPE FILXHANE 

6 COPE PJATEZA

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.