BackBack

SET 6 FILXHAN CAPPUCCINO ME PJATE"BLU"/CODE HUN309K6

Lek 6,000 Lek 4,200

SET 6 FILXHAN CAPPUCCINO ME PJATE"BLU"/ CODE HUN309K6

Nxito, ka vetëm 5 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET 6 FILXHAN CAPPUCCINO ME PJATE"BLU"/

CODE HUN309K6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.