BackBack

SET 6 COPE PJATE EMBELSIRE 20CM R/"DOTS" /CODE RRA103K6

Lek 3,400 Lek 1,700

SET 6 COPE PJATE EMBELSIRE 20CM R/"DOTS" / CODE RRA103K6

Nxito, ka vetëm 9 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET 6 COPE PJATE EMBELSIRE 20CM R/"DOTS" /

CODE RRA103K6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.