BackBack

SET 6 COPE PIRUNJ INOKS PETERHOF/CODE PH-22114

Lek 1,500 Lek 1,050

SET 6 COPE PIRUNJ INOKS PETERHOF/ CODE PH-22114

Përshkrimi i Produktit

SET 6 COPE PIRUNJ INOKS PETERHOF/

CODE PH-22114

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.