BackBack

SET 6 COPE PIRUNJ 2.5mm /CODE 10-127-051

Lek 1,000 Lek 700

SET 6 COPE PIRUNJ 2.5mm / CODE 10-127-051

Përshkrimi i Produktit

SET 6 COPE PIRUNJ 2.5mm /

CODE 10-127-051

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.