BackBack

SET 3 pcs KAFE/SHEQER/CAJ/ canister set,Rose Gold Collection/CODE BH/1605

Lek 4,200

SET 3 pcs KAFE/SHEQER/CAJ/ canister set,Rose Gold Collection/ CODE BH/1605

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET 3 pcs KAFE/SHEQER/CAJ/ canister set,Rose Gold Collection/

CODE BH/1605

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.