BackBack

PJATANCE SQUARE 28,5 COUNTRY GREYZ/CODE 37.100.05

Lek 4,100 Lek 2,870

PJATANCE SQUARE 28,5 COUNTRY GREYZ/ CODE 37.100.05

Nxito, ka vetëm 4 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

PJATANCE SQUARE 28,5 COUNTRY GREYZ/

CODE 37.100.05

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.