BackBack

PJATANCE SERVIRJE DJATHI 41X 17CM PLATEAU CHEESE 4P 7725/CODE 65.000.155

Lek 3,800 Lek 3,040

PJATANCE SERVIRJE DJATHI 41X 17 CM PLATEAU CHEESE 4P 7725/ CODE 65.000.155

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

PJATANCE SERVIRJE DJATHI 41X 17 CM PLATEAU CHEESE 4P 7725/

CODE 65.000.155

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.