BackBack

PJATANCE SERVIRJE & BAMBOO 3PC OVAL 07960/CODE 65.000.140

Lek 3,500 Lek 2,800

PJATANCE SERVIRJE & BAMBOO 3PC OVAL 07960/ CODE 65.000.140

Nxito, ka vetëm 6 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

PJATANCE SERVIRJE & BAMBOO 3PC OVAL 07960/

CODE 65.000.140

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.