BackBack

PJATANCE CHEESE SLATE BOOK PACKING 2PCS/CODE 01.00.221

Lek 2,800 Lek 2,240

PJATANCE CHEESE SLATE BOOK PACKING 2PCS/ CODE 01.00.221

Nxito, ka vetëm 7 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

PJATANCE CHEESE SLATE BOOK PACKING 2PCS/

CODE 01.00.221

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.