BackBack

PJATANCE 3 KATESHE KRISHTLINDJESH /CODE 06.241.74

Lek 5,600 Lek 4,480

PJATANCE 3 KATESHE KRISHTLINDJESH / CODE 06.241.74

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

PJATANCE 3 KATESHE KRISHTLINDJESH /

CODE 06.241.74

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.