BackBack

PASQYRE WALL MIRROR IN ANTIQUE CREME COLOR D50X6CM/CODE 3-95-828-0008

Lek 4,700 Lek 3,760

PASQYRE WALL MIRROR IN ANTIQUE CREME COLOR D50X6CM/ CODE 3-95-828-0008

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

PASQYRE WALL MIRROR IN ANTIQUE CREME COLOR D50X6CM/

CODE 3-95-828-0008

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.