BackBack

ORE MURI D 76 CM /CODE ROL629

Lek 11,900 Lek 9,520

ORE MURI D 76 CM / CODE ROL629

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

ORE MURI D 76 CM /

CODE ROL629

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.