BackBack

MBAJTESE TV WOODEN TV STAND NATURAL 120X38X51 /CODE 3-50-786-0005

Lek 66,700 Lek 40,020

MBAJTESE TV WOODEN TV STAND NATURAL 120X38X51 /CODE 3-50-786-0005

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit
MBAJTESE TV WOODEN TV STAND NATURAL 120X38X51 /CODE 3-50-786-0005
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.