BackBack

MBAJTESE QIRIU METAL/GLASS CANDLE HOLDER GOLD/BLACK D13X42CM/CODE3-70-427-0009

Lek 4,300 Lek 2,580

MBAJTESE QIRIU METAL/GLASS CANDLE HOLDER GOLD/BLACK D13X42CM/ CODE3-70-427-0009

Përshkrimi i Produktit

MBAJTESE QIRIU METAL/GLASS CANDLE HOLDER GOLD/BLACK D13X42CM/

CODE3-70-427-0009

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.