BackBack

MBAJTESE QIRINJ METAL CANDLE HOLDER GOLD 34X34X13CM/CODE 3-70-983-0025

Lek 6,500 Lek 3,900

MBAJTESE QIRINJ METAL CANDLE HOLDER GOLD 34X34X13CM/ CODE 3-70-983-0025

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MBAJTESE QIRINJ METAL CANDLE HOLDER GOLD 34X34X13CM/

CODE 3-70-983-0025

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.