BackBack

MBAJTESE KAFE SHEQER METALIKE COFFEE/SUGAR SET/2 13.5CM/CODE DEB210

Lek 2,700 Lek 1,890

MBAJTESE KAFE SHEQER METALIKE COFFEE/SUGAR SET/2 13.5CM/ CODE DEB210

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MBAJTESE KAFE SHEQER METALIKE COFFEE/SUGAR SET/2 13.5CM/

CODE DEB210

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.