BackBack

MBAJTESE FRUTASH "S/S" 50 X35 X16,5CM/CODE MTT137

Lek 2,500 Lek 1,750

MBAJTESE FRUTASH "S/S" 50 X35 X16,5CM/ CODE MTT137

Nxito, ka vetëm 4 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MBAJTESE FRUTASH "S/S" 50 X35 X16,5CM/

CODE MTT137

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.