BackBack

MBAJTESE CELESASH WOODEN WALL KEY HOLDER W/ROSES 17X5X24 CODE 3-70-147-0016

Lek 2,900 Lek 1,740

MBAJTESE CELESASH WOODEN WALL KEY HOLDER W/ROSES 17X5X24 CODE 3-70-147-0016

E shitur

Përshkrimi i Produktit

MBAJTESE CELESASH WOODEN WALL KEY HOLDER W/ROSES 17X5X24

CODE 3-70-147-0016

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.