BackBack

LULE DEGE ARTIFICIALE 48CM/CODELOL9986K6

Lek 1,500 Lek 1,200

LULE DEGE ARTIFICIALE 48CM/ CODE LOL9980K6

Përshkrimi i Produktit

LULE DEGE ARTIFICIALE 48CM/

CODE

LOL9980K6


Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.