BackBack

LULE BRANCH/PLANT GREEN/WHITE H89CM/CODE 3-85-100-0117

Lek 500 Lek 340

LULE BRANCH/PLANT GREEN/WHITE H89CM/ CODE 3-85-100-0117

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

LULE BRANCH/PLANT GREEN/WHITE H89CM/

CODE 3-85-100-0117

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.