BackBack

KOSH METALIK 11X30 X11CM /CODE HOT3638

Lek 2,000 Lek 1,400

KOSH METALIK 11X30 X11CM /CODE HOT3638 / CODE HOT3638

Nxito, ka vetëm 6 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

KOSH METALIK 11X30 X11CM /CODE HOT3638 /

CODE HOT3638

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.