BackBack

KORNIZE FOTO PHOTO FRAME GOLD 10X15CM/CODE FAM525

Lek 1,800 Lek 1,440

KORNIZE FOTO PHOTO FRAME GOLD 10X15CM/ CODE FAM525

Nxito, ka vetëm 5 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

KORNIZE FOTO PHOTO FRAME GOLD 10X15CM/

CODE FAM525

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.