BackBack

KOMO color golden oak-white 93,5x39x88,5 / CODE PAK173-000028

Lek 29,900

KOMEDINE color golden oak-white 93,5x39x88,5 / CODE PAK173-000028

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

KOMEDINE color golden oak-white 93,5x39x88,5 /

CODE PAK173-000028

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.