BackBack

GRILL PLATE ME VESHJE GURI NON STICK 47x29X4CM/ CODE 10-144-004

Lek 5,700 Lek 3,990

GRILL PLATE ME VESHJE GURI NON STICK 47x29X4CM/ CODE 10-144-004

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

GRILL PLATE ME VESHJE GURI NON STICK 47x29X4CM/

CODE 10-144-004

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.