BackBack

GOMINE PER TENXHERE PRESIONI D22CM/CODE BG-2724

Lek 1,430 Lek 1,000

GOMINE PER TENXHERE PRESIONI D22CM/ CODE BG-2724

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

GOMINE PER TENXHERE PRESIONI D22CM/

CODE BG-2724

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.