BackBack

FURCE KUZHINE SILIKONI 4 COLOURS/CODE SLC114

Lek 200 Lek 140

FURCE KUZHINE SILIKONI 4 COLOURS/ CODE SLC114

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

FURCE KUZHINE SILIKONI 4 COLOURS/

CODE SLC114

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.