BackBack

FRUTJERE METALIKE BLACK RRETHORE FRUIT DISPENSER 40.5X11.5 CM/CODE MTT336

Lek 2,300 Lek 1,850

FRUTJERE METALIKE BLACK RRETHORE FRUIT DISPENSER 40.5X11.5 CM/ CODE MTT336

Nxito, ka vetëm 4 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

FRUTJERE METALIKE BLACK RRETHORE FRUIT DISPENSER 40.5X11.5 CM/

CODE MTT336

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.