BackBack

FRUTJERE INOKSI FRUIT BASKET 32x22.5x9 CM/CODE MTT109

Lek 3,300 Lek 2,640

FRUTJERE INOKSI FRUIT BASKET 32x22.5x9 CM/ CODE MTT109

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

FRUTJERE INOKSI FRUIT BASKET 32x22.5x9 CM/

CODE MTT109

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.