BackBack

FORME KEKU/12 pcs muffin pan, rose gold/35 X 26,5 X 3 cm/CODE BH/6473

Lek 1,700

FORME KEKU/12 pcs muffin pan, rose gold/35 X 26,5 X 3 cm/ CODE BH/6473  

Nxito, ka vetëm 4 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

FORME KEKU/12 pcs muffin pan, rose gold/35 X 26,5 X 3 cm/

CODE BH/6473

 

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.