BackBack

FORME KEKU 12 pcs muffin pan, Emerald Collection/CODE BH/6460

Lek 1,700

FORME KEKU 12 pcs muffin pan, Emerald Collection/ CODE BH/6460  3 LAYER MARBLE COATING√ NON-STICK- EASY TO CLEAN√ DISHWASHER SAFE√ MADE BY HEAVY GRADE STEEL √ STYLISH√ SPECIAL EMERALD EDITION√ ELEGANT...

Nxito, ka vetëm 8 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

FORME KEKU 12 pcs muffin pan, Emerald Collection/

CODE BH/6460

 3 LAYER MARBLE COATING
√ NON-STICK- EASY TO CLEAN
√ DISHWASHER SAFE
√ MADE BY HEAVY GRADE STEEL
√ STYLISH
√ SPECIAL EMERALD EDITION
√ ELEGANT DESIGN

Material: carbon steel
Size: 36*26,5*3 cm
Color: metallic emerald

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.