BackBack

FORME KEKU 12 pcs muffin pan, burgundy:35×26.5x3cm/CODE BH/1544

Lek 1,700

FORME KEKU 12 pcs muffin pan, burgundy:35×26.5x3cm/ CODE BH/1544

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

FORME KEKU 12 pcs muffin pan, burgundy:35×26.5x3cm/

CODE BH/1544

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.