BackBack

DEKORACION/METAL VASE GOLD D15X48

Lek 7,300 Lek 4,380

DEKORACION/METAL VASE GOLD D15X48 CODE    3-70-151-0187

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKORACION/METAL VASE GOLD D15X48

CODE    3-70-151-0187

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.