BackBack

DEKOR PEME S/4 GLASS XMAS ORNAMENT POUCH 8Χ5Χ12/CODE 2-70-849-0016

Lek 2,600 Lek 2,080

DEKOR PEME S/4 GLASS XMAS ORNAMENT POUCH 8Χ5Χ12/ CODE 2-70-849-0016

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKOR PEME S/4 GLASS XMAS ORNAMENT POUCH 8Χ5Χ12/

CODE 2-70-849-0016

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.