BackBack

DEKOR PEME S/4 GLASS XMAS BALL PINK/WHITE Φ10CM/CODE 2-70-890-0215

Lek 3,000 Lek 2,400

DEKOR PEME S/4 GLASS XMAS BALL PINK/WHITE Φ10CM/ CODE 2-70-890-0215

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKOR PEME S/4 GLASS XMAS BALL PINK/WHITE Φ10CM/

CODE 2-70-890-0215

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.