BackBack

DEKOR LULE PEME RED H65 / CODE 2-85-084-0225

Lek 800 Lek 640

DEKOR LULE PEME  RED H65 /  CODE 2-85-084-0225

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKOR LULE PEME  RED H65 / 

CODE 2-85-084-0225

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.