BackBack

SET GOTA 6 COPE WINE GLASS FOOT 35CL X-TREME BLACK/CODE 52.989.53

Lek 5,300 Lek 4,240

SET GOTA 6 COPE WINE GLASS FOOT 35CL X-TREME BLACK/ CODE 52.989.53

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET GOTA 6 COPE WINE GLASS FOOT 35CL X-TREME BLACK/

CODE 52.989.53

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.